Krpce liptovské s podrážkou
Krpce s koženými remienkami na zaväzovanie okolo členkov (bez zapínania).
Z praktického hľadiska nie je vhodné krpce obúvať na „bosé nohy“. Chôdza (aj tancovanie) sú pohodlnejšie, ak si do krpcov obujete hrubšie ponožky.
63,00 € – 83,00 €
Veľkosť | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
---|
Katalógové číslo: -
Kategórie: Krojové súčasti, Krpce, Mužské, Ženské
Súvisiace produkty
Dámsky brusliak – Detva 3
70,00 € – 75,00 €
Tento brusliak pochádza z oblasti Detvy.
V prípade záujmu o zmenu základného materiálu nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk
Ručne vyšívaná blúzka – Detva 2
160,00 € – 167,00 €
Biela blúzka je zdobená ručnou červenou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha.
Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂
Ak sa chcete zladiť výborne sa k nej hodí aj naša kápka.
Dámsky brusliak – Čierny Balog 2
70,00 € – 75,00 €
Tento brusliak pochádza z oblasti Čierneho Balogu.
V prípade záujmu o zmenu základného materiálu nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk
Dámsky brusliak – Čierny Balog 3
70,00 € – 75,00 €
Tento brusliak pochádza z oblasti Čierneho Balogu.
V prípade záujmu o zmenu základného materiálu nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk
Detská zástera a sukňa
20,00 € – 53,00 €
Detský folklórny komplet : sukňa so zásterkou sú vhodným doplnkom či ku klasickej folklórnej blúzke alebo ku krojovým súčastiam: stanka, oplecko, brusliak.
Pre ušitie sukni na mieru do poznámky na konci objednávky uveďte prosím obvod pásu dievčatka.
Ak si chcete vyskladať sami podobný komplet, sukňu, zásteru : iný variant vzorovanej bavlny ,iné zdobenie na sukni a zástere, iná farba zástery. Kontaktujte nás prosím prostredníctvom e-mailu –info@margaret-design.sk.
Čierny ženský brusliak – Detva
60,00 € – 65,00 €
Tento brusliak pochádza z oblasti Detvy. Ide o štylizovanú verziu.
Do poznámky je potrebné pripísať rozmery.
V prípade záujmu o zmenu základného materiálu nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk
Pánska jednoduchá košeľa – Haľena
45,00 € – 58,00 €
Pánska jednoduchá voľná košeľa, v minulosti používaná ako pracovná košeľa. Zadný diel košele je šitý so sedlom.
Miery uvedené v tabuľke sú miery už hotovej košele.
Keďže košele vyrábame presne na mieru, môžete si vybrať aj iný materiál, ak vám bavlna nevyhovuje.
Ak viete, že vám klasická konfekčná veľkosť nesedí, uveďte do poznámky pri objednávke vaše miery: obvod hrude, obvod pásu, dĺžka košele vpredu – merajte od pleca, cez hruď až po spodok, pokiaľ by mala siahať košeľa.
Dĺžka rukávu – ruku majte mierne ohnutú v lakti.
Prípadne ak si chcete košeľu vyskladať presne podľa svojich predstáv ( iná farba bavlny ,iná farba ľanu ,iná dĺžka rukávu ) kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Ručne vyšívaná blúzka – Detva
150,00 € – 157,00 €
Biela blúzka je zdobená červenou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha.
Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky :)
Ak sa chcete zladiť, výborne sa k nej hodí aj naša kápka.